Günün Tarihi:8 Ağustos 2020

Ferizli’de Naci Kıral yeniden siyasete döndü28 Temmuz 2020 , Salı

Ferizli’nin beldeden ilçeye dönüşmesinde Ferizli Spor Kulübü ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Ferizli Belediye Meclis Üyeliği ve en sonda AK Parti’den Belediye Meclis üyeliği ve Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Naci Kıral son yerel seçimlerde İYİ Parti’den Ferizli Belediye Meclis Üyeliği’ne aday olmuştu. Haliyle İYİ Parti seçimi kazanamayınca da siyasete ara vermişti.

İYİ Parti Sakarya İl Teşkilatı’nın geçtiğimiz günlerde yapılan kongresi öncesinde İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ın il yönetimine davet ettiği Kıral böylelikle aktif siyasete dönüş yaptı.

Naci Kıral, genç yaşlarda spor kulübü başkanlığı ve daha sonrada DYP de İlçe Başkanlığı ile 2 dönem de Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığı yaptığını belirterek, “Meclis üyeliği ve belediye başkan yardımcısı olarak  görev yaptım ve aktif siyasete ara vermiştim ama yeniden aktif duruma geldik. Ferizli’de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman siyasetin içinde olarak ilçemize ve vatandaşlarımıza hizmet için çalışmaya devam edeceğim” dedi. Kıral’da ilk tebrik edenler arasında Kocaeli Milletvekili Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan yer aldı..

 

 

Bu yazı toplam 2714 defa okundu.

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU