Günün Tarihi:6 Aralık 2021

Sorumluluğumuz büyük!14 Şubat 2018 , Çarşamba


Müjdat Çetin

Sakarya’da 17 Ağustos depreminin ardından bir ihtiyaç olarak 14 Şubat 2000 tarihinde yayın hayatına geçirdiğimiz YENİGÜN tam 18 yılı geride bıraktı.

Bugün siz değerli okurlarımız ile birlikte 19. yaşına girmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Bugüne kadar geçen sürede, patronlarımızın desteğiyle tüm çalışma arkadaşlarımızla hep bir adım önde olmanın uğraşını verdik.

Her zaman Sakarya’nın ve Sakaryalı’nın yanında olduk. Sakarya’lı bizi sevdi ve bugünlere geldik. Bugün için şehrin en çok satılan, en çok okunan, en çok ilan verilen, en çok aranan ve en önemlisi güvenilen gazetesi olmayı başarmak inanın bizim için çok önemli.

İşte şehirde bir numara olmanın yanı sıra bir çok ilimizde de örnek gazete gösterilmenin bilinci ile 18 yıldır olduğu gibi 19. yılımızda da yine sizlere layık olmak için yolumuza devam edeceğiz. Her ne kadar gazetelerin internet haberciliği ve sosyal medya karşısında gücünü kaybettiği öne sürülse de bu yerelde maalesef böyle değil.

Yerel bazda haberciliği en iyi şekilde gazeteler yapıyor. Hal böyle olunca gazeteler yerelde daha bir kıymetli… Siz bakmayın öyle sosyal medya söylemlerine biz gerçeğin kendisiyiz… Ama biz de çağın gereği olarak dijital medyada yerimizi aldık.

İlimizdeki tüm yerel gazetelerin olduğu gibi, bizim de çağın gereğine uyum sağlama adına http://www.sakaryayenigun.com.tr/ adresi kapsamında internet sitemiz var. Şehirde olup biteni 7/24 tüm ekibimizle birlikte oradan da sizlere sunuyoruz…

YENİGÜN gerek yazılı basın olarak gazete, gerekse modern çağın gereği olan dijital medya da yoluna hız kesmeden devam ediyor. Gerek yatırımları, gerekse yaptığı çalışmalar ve yayınları ile kendinden söz ettiren YENİGÜN’ün şüphesiz en büyük destekçileri yıllardır sizlersiniz…

Sizler istediğiniz sürece, biz doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Kuruluşundan itibaren çatısı altında bulunduğum YENİGÜN’ü patronlarımızın desteği ve çalışma arkadaşlarımla birlikte çok daha ileriye götürmenin uğraşını sürekli veriyoruz.

Bu vesile ile bugüne kadar gazetemiz adına emeği bulunan tüm arkadaşlarıma, aldıkları gazete ile bizlere destek veren siz okurlarımıza, ilan ve reklamları ile bizim ayakta durmamızı,  Sakarya’nın sorunlarını gündeme getirmemizi sağlamaya katkı veren kurum, kuruluş, iş dünyası ve esnaflarımızla bizi her zaman yanında gören Sakarya halkına içtenlikle teşekkür ediyorum.

İşte bize yüklediğiniz bu yük ile biz sorumluluğumuzun arttığının bilincindeyiz. Bu büyük sorumluluğu yerine getirmek için de Sakarya adına çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha nice yıllara ulaşmak dileğiyle 19. yaşımız hepimize hayırlı olsun…

 

Bu yazı toplam 1600 defa okundu.
UYARI: Sitemizde yayınlanan yazarlara ait yazılar, yazarların görüşüdür ve yazarları sorumludur. SAKARYA YENİGÜN GAZETESİ sorumlu değildir. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir ve SAKARYA YENİGÜN GAZETESİ sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.


 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU