Günün Tarihi:28 Eylül 2020

O pazarcı affedilmedi!8 Eylül 2020 , Salı

Serdivan eski Hayvanpazarı mevkiinde cumartesi günleri kurulan pazarda birbirlerinden güç alan birkaç pazarcı esnafının önceki hafta yaptığı ve dağ eşkiyalarını aratmayacak cinsten olan saldırı cezasız kalmadı.

Seyyar Giyim ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe, bir önceki hafta yaşanan olayın ilk anından itibaren ilgili incelemeyi yaptıklarını ve pazarda yaşanan böylesi bir olaydan tüm esnaflar adına üzüldüklerini belirtti.

Tepe, bu tür olayların bir daha yaşanmamasının en büyük temennileri olduğunu belirterek, “Olayla ilgili Serdivan Belediyesi de inceleme yaptı. Sonuçta yaşanan olay nedeniyle Serdivan Belediyesi pazarcı esnafına cumartesi günü pazarda tezgah açtırmadı”   dedi.

Bu şehir de hele ki pazaryerlerinde kendilerini bir güç sanarak halkın huzurunu kaçırmaya kimsenin hakkı yok. Kocaali’deki olayın hangi boyuta gittiği ortada…

Bu şehirde her yerde olduğu gibi birbirimizi sevmek zorunda olmayabiliriz ama hepimiz birbirimize saygı göstermek zorundayız… Ne diyelim bu olay inşallah herkese bir ders olmuştur…

 

 

 

Bu yazı toplam 4027 defa okundu.

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU