Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

Öğrencilerin hayvan sevgisi26 Mayıs 2019 , Pazar

Akyazı’da geçtiğimiz günlerde İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün Sosyal Gelişim bahçesinde ortaklaşa düzenlediği ve çeşitli spor yarışmalarının yapıldığı esnada bazı güzelliklerinde yaşandığı görüldü.

Okulları adına sporun herhangi bir dalında yarışmak için Sosyal Gelişim Merkezi’ne gelen öğrencilerden bir grup bahçede bir köpeğin yanlarına yaklaştığını ve onlarla oynamak istediği anlayınca, öğrencilerde köpeğin bu isteğini kırmadı ve onunla kısa süreli de olsa oynadı ve bazı öğrencilerde köpeği sevdi. İşte bu görüntü o anda alanda bulunan hayvan severleri son derece sevindirdi ve mutlu etti.

Öğrencileri tebrik eden hayvan sever Akyazılılar, hayvanları sevmeyenlerin insanları sevme lüksü yoktur. O bakımdan bu güzel öğrenci kardeşlerimizin yanlarına yaklaşan köpeğe karşı takındıkları sevecen tavır ve onunla oynamalarını biz takdire değer bir davranış olarak değerlendirdik. Öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz ve hayvan severlerin her geçen daha da artmasını istiyoruz açıklaması yaptılar.

Bu yazı toplam 210 defa okundu.

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU