Günün Tarihi:11 Temmuz 2020

SATSO iftar yerine erzak dağıtımı yapıyor14 Mayıs 2019 , Salı

  

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) üyelerinin kaynaşması amacıyla Ramazan’da düzenlediği iftar yemeklerine bir son verdi.

Bu son ile birlikte iftarda harcanan bütçe oranında bu kez hazırlanan yardım paketleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

 Bir marketin şubelerinde görülen ve üzerinde SATSO yazısı bulunan yardım paketleri, ihtiyaç sahiplerine de bu market aracılığıyla ulaştırılıyor.

SATSO yönetimi bu işin kolayını da bulmuş. Yaptırdığı yardım fişlerini meclis üyelerine dağıtarak, çevrelerindeki ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırmalarını istemiş. İşte bu kişiler aldıkları fişle marketin şubesine giderek yardım paketini alabiliyorlar.

Yani o marketlerde üzerinde SATSO yazılı paketler satılmıyor, ihtiyaç sahiplerine getirdikleri fiş karşılığında teslim ediliyor.

SATSO yönetimi, ihtiyaç sahibini belirlemenin vebalini de üzerinden atıp meclis üyelerine yüklemiş… Yani bir anlamda sorumluluk paylaşılmış.

Ne diyelim Ramazan mübarek günde bu yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması dileğiyle böylesi bir karar alanları kutlayalım…

 

Bu yazı toplam 348 defa okundu.

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU