Günün Tarihi:5 Haziran 2020

Toçoğlu’na büyük vefa!8 Temmuz 2019 , Pazartesi

Sakarya Muhtarlar Federasyonu’nun geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulunda, bazı insanlar için ‘Vefa’nın sadece boza demek olmadığını bir kez daha yaşadık.

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Kurucu Başkanı olarak yapılan seçimle göreve devam eden ve aynı zamanda Adapazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Zeki Toçoğlu’ndan yaptığı hizmetler nedeniyle övgüyle bahsetti ve Türkiye’ye örnek olacak yaptıkları çalışmaları da dileyip kendisine teşekkür etmekten geri kalmadı.

Özü sözü bir olarak tanınan Erdem’in bu güzel konuşmasının yankıları halen sürüyor. Erdem, federasyonun oluşmasının ardından ziyaret ettikleri dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun Donatım (Kent) Park içindeki yeri federasyon ve Adapazarı Derneği’ne tahsis ettiğini belirterek, “Hem makam, hem de toplantı salonunu ve de Federasyon faaliyetlerini yürütmek üzere bir bayan sekreter kardeşimizin tahsisini sağladık. 2012 yılında Sakarya Muhtarlar Derneği olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesinin desteği ile ortaya çıkardığımız, Türkiye’de ilk ve halen tek olan SEMOS programının uygulanmasında ve Sakarya’daki bütün muhtarlarımıza bilgisayarları yazıcıları ile birlikte mahallelerine kadar giderek teslim edilmesini sağladık. Muhtarlarımıza bugüne kadar yaptıkları hizmetler ve desteklerden dolayı,  bir önceki Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Başka Erdem, tüm organizasyonlarında hiçbir zaman muhtarlardan desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Zeki Toçoğlu’nu Federasyon’un ‘ONURSAL’ üyesi olduğunu lanse ederek, “Zeki Toçoğlu başkanımıza can-ı gönülden teşekkür ediyoruz ve bundan sonraki yaşantısında da sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz” sözleriyle vefasını göstermiş oldu. Herkes keşke böylesine açık yürekli olabilse, ne güzel olur değil mi?

 

Bu yazı toplam 147 defa okundu.

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU